Теракота

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)

10,100

Безворсовий килим ручної роботи з натуральної вовни. Розмір 140х200 см.

Килим з традиційними елементами карпатського малюнка, кольорова палітра обмежена відтінками вишневого та чорного, молочними і натуральними земляними теплими кольорами.

Ідеально підходить для інтер’єрів стилю «шале» і «етно».

Нема в наявностi

Опис

Наші безворсові двобічні  килими – це унікальна авторська робота, результат творчості невеликої художньої студії на Прикарпатті. Килими зіткані з натуральної овечої вовни вручну, на старовинних дерев’яних верстатах,  так само, як це робили наші предки. Килими виробляються в дуже обмежених серіях та ніколи не бувають абсолютно однаковими, навіть при повторі на замовлення. Розробляється два напрямки в дизайні візерунка – традиційний і сучасний, це дозволяє вам обрати килим для будь-якого інтер’єру. Килим може бути як декоративним рішенням стіни, так і прямо використовуватися як підлогове покриття. Оскільки доглядати за виробом з натуральної вовни складніше, ніж за синтетичним, (в нашому випадку це «суха чистка»), бажано, щоб приміщення було сухе і чисте. Розмір килима визначається шириною робочої частини верстата, тому не може бути більше 140 см в ширину, а в довжину до 2,5 м. Вага варіюється від якості нитки і розміру, приблизно 3-3,5 кг. Кольорові нитки пофарбовані як фабрично, так і вручну, міцними німецькими спеціальними барвниками для вовни. Від того не ліняють, чим  страждають старі килими з нестійким забарвленням. Екологічний і натуральний склад і вигляд наших килимів відповідає настроям і бажанням людей, яки хочуть жити в оточенні здорових, красивих та орігинальних речей

Деталi

Вага3 kg
Габарити205 x 137 cm

2 reviews for Теракота

  Показувати відгуки всіма мовами (2)

 1. Rated 5 out of 5

  Євгенія (verified owner)

  Дуже гарний та якісний килим, чудово виглядає в інтер’єрі – пасує до диванів з вовняним покриттям та до “етно” каміну у вітальні. Приємний на дотик, легкий та тоненький.

 2. Rated 5 out of 5

  janaart

  Най цей килим наповнює ваш простір природною теплотою, та буде вплетеним необхідним візерунком у ваш будинок

Додати вiдгук

Ваша e-mail адреса не буде опублiкована. Обов'язковi поля позначенi