Sale!

Амарант

7,800 6,250

Килим осінньої колекції, м’який, акварельний, надзвичайно романтичний. Пастельна гамма зеленкувато-рожево-попелястих відтінків, ніби осіння акварельна прозорість повітря та контраст бордового створюють динамічні враження. Орнамент, навмисно спрощений, надає килиму сучасного смаку, хоча його геометрія створена за традиційним принципом.

Може стати  родзинкою романтичного сучасного інтер’єру, можливо білого, або стилю прованс, додасть йому теплоти і рукотворності.

Розмір 136х200, натуральна вовна.

 

Опис

Наші безворсові двобічні  килими – це унікальна авторська робота, результат творчості невеликої художньої студії на Прикарпатті. Килими зіткані з натуральної овечої вовни вручну, на старовинних дерев’яних верстатах,  так само, як це робили наші предки. Килими виробляються в дуже обмежених серіях та ніколи не бувають абсолютно однаковими, навіть при повторі на замовлення. Розробляється два напрямки в дизайні візерунка – традиційний і сучасний, це дозволяє вам обрати килим для будь-якого інтер’єру. Килим може бути як декоративним рішенням стіни, так і прямо використовуватися як підлогове покриття. Оскільки доглядати за виробом з натуральної вовни складніше, ніж за синтетичним, (в нашому випадку це «суха чистка»), бажано, щоб приміщення було сухе і чисте. Розмір килима визначається шириною робочої частини верстата, тому не може бути більше 140 см в ширину, а в довжину до 2,5 м. Вага варіюється від якості нитки і розміру, приблизно 3-3,5 кг. Кольорові нитки пофарбовані як фабрично, так і вручну, міцними німецькими спеціальними барвниками для вовни. Від того не линяють,чим  страждають старі килими з нестійким забарвленням. Екологічний і натуральний склад і вид наших килимів відповідає настроям і бажанням людей, які хочуть жити в оточенні здорових, красивих і оригінальних речей.

Вiдгуки

На цей товар ще немає вiдгукiв

Залиште вiдгук на

Ваша e-mail адреса не буде опублiкована. Обов'язковi поля позначенi